fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Ailesiyle sıradan bir fotoğraf çekilmişti, ayrıntıyı fark edince şok oldu!

Sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraflar günlerce konuşuldu. fotoğraftaki ayrıntıları fark ettiğinizde çok şaşıracaksınız.
Sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraflar günlerce konuşuldu. Fotoğraftaki ayrıntıları fark ettiğinizde çok şaşıracaksınız hatta uzunca bir süre gerçek mi değil mi düşünmeden edemeyeceksiniz.

O detaylar sonradan fark edildi
Fotoğraf çekilirken önemli birkaç kuraldan biri de zamanlama. Doğru bir zamanlama ile çok farklı fotoğraflar çekebilirsiniz. Fakat yanlış zamanda çekilen bazı fotoğraflar güzel bir anı yerine size kabusu yaşatabilir. Tıpkı bu fotoğraflarda bulunan anne ve oğul gibi. Genç anne, oğluyla beraber çekildiği bu fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Kendisi o korkunç detayı fark etmemişti ama fotoğrafı gören dikkatli gözler anneyi uyardı. Bu fotoğraf sosyal medyayı hayli uzun süre meşgul etti. İşte görenleri anlık bir kalp krizine sokan korkunç fotoğraflar…

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.