fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Alkol ve sigaraya zam geliyor Sigara fiyatları son dakika açıklandı! Mart Nisan 2022 zamlı güncel sigara fiyatları ne kadar, kaç TL?

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sigaraya ve alkole yeni zam geleceğini duyurdu.

Sigara fiyatları güncel listesi vatandaşların gündeminden düşmüyor. Mart ayının başında zamlanan sigara fiyatlarına geçtiğimiz yıldan bu güne kadar toplamda 6 TL zam yapıldı. Gündemden düşmeyen zam haberlerinin ardından binlerce vatandaşın gözü “26 Mart 2022 sigara zam mı geldi, sigara fiyatları ne kadar, kaç TL?” sorularına çevrildi. İşte, güncel zamlı sigara fiyatları…

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.