fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Ayçiçek yağı fiyatları çıldırdı. Ayçiçek yağları yeniden zam gördü. 3 litre Orkide ayçiçek yağında ise indirim var. 3 Nisan 2022 tarihinde Kırlangıç, Turna, Komili, Yudum, Orkide ayçiçek yağı ne kadar?

Ayçiçek yağı yüklü gemilerin Rusya’nın izin vermesiyle Türkiye’ye gelmesinden sonra fiyatlarda düşüş bekleniyordu, ancak bu olmadı. Marketleri fiyatlar hala çok yüksek. Migros da ayçiçek yağ fiyatlarını güncelledi, indirim beklenirken ayçiçek yağ fiyatlarına zam geldi. Migros’ta sadece bir ürün indirim gördü. O da 3 litrelik Orkide ayçiçek yağının fiyatı. İşte 3 Nisan Migros ayçiçek yağı fiyatları.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.