fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Beyaz saçları yok eden saç dökülmesini durduran bitkisel doğal yöntem

İnsanlar yaşlandıkça saç renginin değişmesi son derece normal. Ancak beyaz saç, hayatın hemen her döneminde ortaya çıkabilir. 20’li yaşların başındaki gençler bile saç tellerinin arasında beyazları fark edebilir.

İnsan vücudunda cildin tamamına yayılan milyonlarca saç kökü veya küçük keseler bulunur. Folikül adı verilen bu kökler, melanin içeren pigment hücreleri üretir. Zamanla saç kökleri pigment hücrelerini kaybeder ve bu da beyaz saç tellerine neden olur. Peki, beyaz saçlara çözüm nedir? Saç beyazlamasına doğal çözüm önerileri

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.