fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setinde korkunç olay

Adana’da 1970’li yılların anlatıldığı Bir Zamanlar Çukurova dizinin hastane sahnelerinin çekildiği eski Göğüs Hastalıkları Hastanesinde set görevlileri klima ünitelerini çalan hırsızı suçüstü yakaladı.

Aktarılan bilgiye göre yaşanan ilginç olay, Seyhan ilçesine bağlı Yeni Baraj Mahallesinde gerçekleşti. 4 yıldır Adana’da çekimleri devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin set ekibi, hastane sahnesi için dizide Çukurova Şehir Hastanesi olarak kullanılan eski Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde çalışıyordu.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.