fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Bu adam çıldırmış! 33 yıldır yılanlarla yaşıyor ailesi artık onlar olmuş bir de onlara aşık

Ürdün’ün İrbid şehrinde yaşayan 55 yaşındaki adam 33 senesini yılanlarla birlikte geçiriyor. Artık ailesi olarak gördüğü yılanlara yaşayan adam, kendisini yılan aşığı olarak tanımlıyor.
Sukur isimli 55 yaşındaki Ürdünlü adam baba mesleğini yapıp evinde birçok yılan besliyor. Artık aile ferdi olarak bildiği bu yılanlara bir de sevgi sözcükleri kullanıyor. Yaşlı adam, tüm yılanlarla anlaşabildiğini ister zehirli ister zehirsiz olsun hepsini rahatlıkla sevebileceğini söyledi.

Bu adamı görenler neye uğradığını şaşırıyor
Ürdün’ün kuzeyinde bulunan İrbid’de 1989 yılından beri yılanlarla yaşayan 55 yaşındaki adam, 14 yaşındaki kızı Melek’e de aynı sevgiyi aşıladığını söylüyor. Kendisini “yılanlar aşığı” diye tanıtan adam, bu sevgiyi babasından aldığını söyledi. Ayrıca ülkedeki sayılı yılan uzmanlarından birisi olduğunu da ifade etti. Görenlerin hayrete düştüğü 55 yaşındaki Sukur halinden çok mutlu olduğunu ve yılanlara aşık olduğunu söylemekten asla çekinmiyor.

İşte 33 yıldır yılanlarla yaşayan adamın ilginç itirafları..

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.