fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Bu semptoma dikkat çekti Hemen doktora gidin

Omicron’a karşı en iyi korumayı sağlamak için pek çok ülke üçüncü doz kararı aldı. Bunun en iyi koruma yöntemi olduğunu belirten uzmanlar yine de yüzde yüz koruma sağlamadığının altını çizerken İngiltere’den hayli ilginç bir haber geldi. ZOE Covıd Study’den Doktor Claire Steves’in keşfettiği yeni semptomun, aşıdan önce hiç görmediğimiz’ bir semptom olarak karşımıza çıkıyor.

2019’un son günlerinde hayatımıza giren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) son dönemde Omicron varyantı ile gündemde. Önceki versiyonlara göre daha bulaşıcı olan Omicron’un yayılması son sürat devam ederken yapılan çalışmalar ile her gün Omicron’u biraz daha iyi tanıyoruz.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.