fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Buket Aydın göğüs frikiğini kapatmaya çalıştı son halini gören tanıyamadı ortalık yıkıldı! Sibel Can’la ifşalanan Emir Sarıgül’e geri dönmüştü

Buket Aydın göğüs frikiğini kapatmaya çalıştı son halini gören tanıyamadı ortalık yıkıldı! Sibel Can’la ifşalanan Emir Sarıgül’e geri dönmüştü ünlü sunucu… Çalkantılı aşk hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Buket Aydın, muhabirlerin aşk hayatına yönelik sorularına geçtiğimiz haftalarda, “O konu benim için kapanmıştır.” diyerek tepki göstermiş ve ardından ‘Emir Sarıgül ile yeniden’ birlikte görüntülenmişti. Defalarca Sarıgül defterini kapattığını ve yalnızca işiyle gündeme gelmek istediğini söylemesine rağmen, aşk hayatı ve sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiren Buket Aydın’ın doğum günü karesi gündeme bomba gibi düştü.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.