fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Eğer sizde de varsa hemen doktora başvurun meğerse kanser belirtisiymis-2

Kanserle mücadelede tedavinin başarılı olabilmesi için erken teşhis büyük önem taşıyor. Sağlık Haberciniz olarak sizlere kanserde erken teşhisin öneminin ne denli büyük olduğunu kanıtlayan bir içerik sunacağız. Sizlerde sevdiklerinizle bu bilgileri paylaşabilir sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir ve haberlerimize abone olmak için bildirim al kısmından aramıza katılabilirsiniz:

Vücuttaki değişikliklere dikkat ederek kanserin erken dönemde teşhis edilmesini sağlayabilirsiniz” diyen uzmanlar, kadınlarda 20 kanser işaretine dikkat çekiyor. İşte sinyaller…

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.