fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Elektrik faturalarında düzenleme nasıl olacak? Binali Yıldırım açıkladı

Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada elektrik faturalarında yeni bir düzenleme yapılacağını açıkladı. Binali Yıldırım, katıldığı televizyon programında düzenlemeye ilişkin detayları paylaştı.

CumhurBaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada elektrik faturalarında bir düzenleme yapılacağını belirtti. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, CNN Türk’te katıldığı Ahmet Hakan’ın sunduğu televizyon programında düzenlemenin detayını paylaştı.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.