fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Emeklilere kötü haber maaşları kesilecek

Emeklilerin maaşlarından hangi durumlarda kesinti yapılıyor? Kesinti yapılmaması için ne yapılmalı.

Emeklileri çok yakından bir şekilde ilgilendiren kötü bir haber daha geldi. Maaşlardan artık kesinti yapılıcak. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) üzerinden yapılan kesinti milyonlarca emeklinin maaşının azalmasına neden oluyor. Emekli olup çalışmaya devam etmekte olan kişiler büyük risk içerisinde.

İşçi veya Bağ’kur statüsünde bulunması fark etmiyor. Hem emekli maaşı almak ayrıca da çalışmaya devam etmek arzusu içerisinde olanların sigorta primleri nasıl ödenmektedir? İşte, emeklilik sonrası çalışmaya devam etmekte olanların durumuyla ilgili merak edilen tüm ayrıntılar.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.