fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Erdoğan’ın açıkladığı kur garantisi görevden alınan Lütfi Elvan tarafından reddedilmiş! İşte Lütfi Elvan’ın kabul etmeme nedeni.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı sabit kur garantisinin görevden alınan Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’a da sunulduğu ancak Lütfi Elvan’ın kabul etmediği ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı sabit kur garantisinin görevden alınan Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’a da sunulduğu ancak Elvan’ın olası bir büyük kur şokunda kamu maliyesinin ağır darbe yiyeceği tehlikesinden kaynaklı reddettiği ortaya çıktı.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.