fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Hangi Dine İnandığını Öğrenince İnanamayacağınız Ünlüler

Magazin dünyasından birçok ismin hiç kimsenin bilmediği inanç sistemlerini görünce çok şaşıracaksınız.
İnanç çoğu zaman içimizde yaşadığımız bir olgu olsa da, ünlüyseniz ve halka mâl olmuşsanız, size o şöhretin kapılarını açan halk, özel yaşamınızla ilgili her şeyi öğrenmek istiyor. Bu nerede yemek yediğinizden, hangi markayı giydiğinize, nerede oturduğunuzdan hangi dine inandığınıza kadar birçok sorunun cevabını arıyorlar.

Ünlülülerin giyim tarzları ve takıldığı mekanlar magazin programlarından bir şekilde öğrenilse de dini inançlarını öğrenmek her zaman mümkün olmuyor. Çünkü bu isimler topluma hitap ettikleri için inançlarıyla toplumun gözünde farklı değerlendirilmek istemiyorlar. Ama yine de bazı isimler inançlarını kendileri açık ederken, bazıları da bulunduğu faaliyetlerden ötürü inançlarını saklamakta zorlanıyorlar?

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.