fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Karadeniz’de Türk gemisi vuruldu

Karadeniz’de Odessa’dan kalkarak Romanya’ya giden bir Türk gemisine bomba isabet ettiği bildirildi. Rusya, bir Albayrak SİHA’nın düşürüldüğünü açıkladı. Sabah saatlerinde de Albayrak’ın SİHA tesisleri Rus savaş uçaklarınca vurulmuştu.

Rusya’nın Ukrayna’ya saldırısıyla başlayan gerilim sürüyor. Karadeniz’de Marshall Adaları bayraklı bir Türk gemisine bomba isabet ettiği bildirildi. Odessa’dan kalkan ve Romanya’ya doğru giden YA-SA Denizcilik’e ait Jüpiter isimli geminin ambarında hasar meydana geldi. Olayda can kaybı ve yaralı olmadığı kaydedildi.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.