fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Kimse bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordu! Tuvalet kağıdı hakkındaki gerçekleri öğrendikten sonra kullanmayı bırakacaksınız

Kişisel hijyenin ve girilen tüm tuvaletlerin olmazsa olmazı olarak düşünülen, hatta kalmadığı zaman sinirlenmemize neden olan tuvalet kağıdı hakkındaki gerçekler karşısında çok şaşıracaksınız. Tuvalet kağıdı ev, iş yeri, okul, alışveriş merkezleri, kafeler kısaca her yerde bulunan ve en sık tüketilen malzemelerinden biridir. Ancak, çoğu Asya ülkesinin banyolarında yer almıyor bile! Çünkü, bunun bir nedeni var!

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.