fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Kurtlar Vadisi kahvehane sahnesi Ukrayna’da gerçek oldu! Rusların kaçışı Twitter’ı yıktı geçti

Türk televizyon tarihine damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinde, Polat Alemdar’ın kahvehane baskını sahnesi Ukrayna’da gerçek oldu.

Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinde 7. güne girildi. Ukrayna ordusu ve halkı direnişi sürdürürken, Rusya’nın saldırıları devam ediyor. Rus ordusunun işgal ettiği Konotop şehrinde, şehrin teslimi için müzakereye gelen askerlere halk yoğun bir tepki gösterdi. 

Rus askerlerinin halkın tepkisinden kaçış şekli ise dikkat çekti. İşgalci Rus askerlerinin kaçışı, Türk televizyon tarihine damga vuran Kurtlar Vadisi’ndeki bir sahneyi akıllara getirdi. Rus askerlerinin, Kurtlar Vadisi’nin 43. bölümünde Polat Alemdar karakterinin Cerrahpaşa’daki el bombalı kahvehane baskınındaki gibi kaçtığı görüldü.

İŞTE O ANLAR…

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.