fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Müge Anlı gerçekten evleniyor müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir bakın ne iş yapıyor İşte Müge Anlı’nın evleneceği tarih

15.230

ATV’deki Müge Anlı Tatlı Sert canlı yayınında Müge Anlı evlilik bombasını patlattı. Müge Anlı’nın evleneceğini ilan ettiği Şinasi Yüzbaşıoğlu İstanbul Emniyeti Asayiş Şube müdürü çıktı. Aslen Adanalı olan damat adayı Şinasi Yüzbaşıoğlu 58 yaşında. Müge Anlı ise 49 yaşında. Müge Anlı’nın ilk eşi Burhan Akdağ’dan bir kızı var. İşte Müge Anlı’nın evleneceğini ilan ettiği sözleri ve müstakbel eşiyle ilgili detaylı bilgiler:

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.