fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Önce Sezen Aksu Şimdide Tarkan! Tarkan “Geççek” şarkısını YouTube’da paylaştı, kıyamet koptu! Tarkan’dan açıklama Hükümete bomba gönderme iddiası Tarkan’ın Geççek şarkı sözleri

Megastar Tarkan, günlerdir reklam çalışmasını yaptığı “Geççek” şarkısını YouTube’da paylaştı. Politik mesajlar içerdiği iddia edilen şarkı için, siyasilerden arka arkaya paylaşımlar yapıldı. Oysa Tarkan kendi yaptığı açıklamasında şarkının siyasi bir kaygıyla değil, pandemi dönemindeki zorluklarla mücadeleyi anlatmak adına yazıldığını ifade etmişti.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.