fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

ŞOK’ta ayçiçek yağlarında indirim günü. ŞOK marketler Evin ayçiçek yağı fiyatları belli oldu. 1 LT, 2 LT ve 5 LT Evin ayçiçek yağı ne kadar?

ŞOK’ta ayçiçek yağlarında indirim günü. ŞOK marketler Evin ayçiçek yağı fiyatları belli oldu. 1 LT, 2 LT ve 5 LT Evin ayçiçek yağı ne kadar? ŞOK marketlerde Evin ayçiçek yağı ve Biryağ ayçiçek sıvı yağ fiyatları güncellendi
Ayçiçek yağlarına zam üstüne zam gelmeye devam ederken, bazı marketler de ayçiçek yağlarında indirim yapıyor. Son olarak ŞOK marketler ayçiçek yağ fiyatlarını güncelledi. ŞOK marketler satılan Evin ayçiçek yağ fiyatları yeniden belirlendi.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.