fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Temmuz’da emeklinin kazancı katlanacak! Yüzde 22.81 zam netleşti! Enflasyon artışı, ikramiye, zamlı maaş ve fark ödemesi geliyor…

Milyonlarca SSK ve Bağ-Kur emeklisine çifte kazanç geliyor! Enflasyon artışı, ikramiye, zamlı maaş ve fark ödemesi hesaplara yatacak. Yükselen enflasyon verileri nedeniyle SSK ve Bağ-Kur emeklisinin maddi durumlarında iyileştirmeye gidilmesi bekleniyor. Toplu sözleşme gereği Temmuz ayı zam ayı olacak. Ayrıca ikramiye ve fark ödemesiyle birlikte emeklilerin kazancı artacak.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.