fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Tiryakilere kötü haber! Sigaraya okkalı zam İşte güncel sigara fiyatları

Sigaraya zam yapılacak mı sorusunun yanıtı bu sabah saatlerinden itibaren en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Tiryakiler sigara markalarının bu ay içinde zam yapıp yapmayacağını araştırıyor.

2 TL zam geldi
13 Mart 2022 sigaraya zam geldi mi? Sigaraya zam yapılacak mı? Hangi sigaralara zam geldi ? Güncel sigara fiyatları ne kadar oldu? Camel, Kent, LM, Winston sigaraya zam var mı? sorgulamaları arama motorları üzerinden sıklıkla yapılıyor. Ekonomi gündeminde en çok konuşulan ve dikkat çeken konular arasında sigara zammı yer alıyor.

Yeni sigara zamları ne kadar oldu? Philip Morris grubuna 2 TL zam gelecek. İşte güncel sigara fiyatları;

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.