fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

TÜRKİYE’Yİ AYAĞA KALDIRAN OLAY

Adana’da bir epilasyon merkezindeki silahlı kavganın detayları meydana çıktı. Arkadaşı Yağmur B.’nin (24) eşi Özkan B.’yi (35) çıkan tartışmada tabancayla vurarak ağır yaralayan eksper çavuş Ogün Koca, tartışmanın Özkan B.’nin hadiyi hatalı anlamasından kaynaklandığını öne sürdü.

Koca, kadınla yalnızca dost bulunduğunu ve Özkan B.’nin kendilerini yan yana görünce kıskandığını ifade etti. Adana’da Haftanın ilk günü Çukurova ilçesine bağlı Mahfesığmaz Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı’ndaki apartmanın merdiven boşluğunda iddaya göre Özkan B., lazer epilasyon merkezine giden eşi Yağmur B.’yi takip etti. Merkezin varbulunduğu binaya giren Yağmur B.’nin arkasından gelen Özkan B., eşi ile aynı anda içeri giren eksper çavuş Ogün Koca ile tartıştı.

Ogün Koca, tabancasıyla Özkan B.’ye ateş etti. Kasığından vurulan Özkan B., kanlar içersinde yerde kaldı, Koca da hadise yerinden otomobiliyle kaçtı.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.