fbpx

Aktüel Haber; Haberler, Eğitim, Sağlık, Spor, Medya

Yarın okullar tatil mi? Pazartesi günü hava nasıl olacak? İşte İstanbul ve yurt geneli hava durumu

Kar yağışı etkisini yer yer sürdürürken, Pazartesi günü okulların tatil olup olmayacağı merak ediliyor. Yurt genelinde başlayan kar yağışı sonrası bazı illerde okullar tatil ilan edilmişti. Tatil olan iller arasında ise İstanbul, Kocaeli ve Trabzon’da yer alıyor. Peki yarın okullar tatil mi? Pazartesi günü hava nasıl olacak? İşte İstanbul ve yurt geneli hava durumu…

Yurt genelinde birçok ilden kar tatili haberlerinin gelmesinin ardından vatandaşlar tatil durumu sorgulamalarına devam ediyor. 18 Mart tarihinde yoğun kar yağışı nedeniyle pek çok ilde okullara bir gün ara verilmişti. İstanbul için de Vali Ali Yerlikaya’dan konuyla ilgili tatil açıklaması gelmişti. Peki yarın okullar tatil mi?

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. NOT: İçeriklerimizde reklam verenlerimiz çerezlerinize uygun gösterimler yapmaktadır. Sitemizde görsellerden ve yön tuşlarından galerileri gezebilirsiniz. Ayrıca Ekonomi haberleri, altın fiyatları, döviz kurları ve borsa hisse senetleri gibi günlük olarak piyasa verilerini sizlere ücretsiz sunuyoruz. Bu güncel kurlara göre bankanızdan kredi çekebilir ve kredi kartı borcunuzu kapatabilirsiniz.